Encore Rockmaster OE

Stworzone z myślą o niesamowitym brzmieniu

Ogromne nauszniki, niesamowicie niska cena i elegancki design. To wszystko znajdziesz w słuchawkach Encore Rockmaster OE stworzonych przez SonicUnity, grupę pasjonatów, na którą składają się weterani branży audio i branży muzycznej. Głównym założeniem projektu Encore Rockmaster OE jest dostarczenie audiofilskiej jakości w imponująco niskiej cenie.

Duża, stabilna konstrukcja

Konstrukcję Encore Rockmaster OE charakteryzują duże muszle z nausznikami otaczającymi całe ucho i miękki, szeroki pałąk. Dzięki temu słuchawki wygrywają ze swoją konkurencją nie tylko pod względem jakości brzmienia, ale także wygody, która pozwala spędzić w słuchawkach długie godziny bez uczucia zmęczenia czy ucisku na głowę bądź uszy. Dodatkowo widełki oraz pałąk wykonane są z metalu i spasowane mocno z pozostałymi elementami, co czyni słuchawki wyjątkowo wytrzymałymi.

Sprawdzą się w każdym miejscu

Rockmastery OE zostały zaprojektowane by służyć Ci codziennie i w każdych warunkach. Ich zamknięta, wokółuszna konstrukcja zapewnia wysoki poziom pasywnej izolacji hałasu z otoczenia, dzięki czemu sprawdzają się one za równo do użytku w domu czy w studio, ale także, jako sprzęt do hałaśliwego biura czy mobilny kompan w podróży autobusem, pociągiem czy samolotem. Dzięki niskiej impedancji słuchawki zagrają dobrze zarówno z telefonu, czy przenośnego odtwarzacza, jak i ze wzmacniacza stacjonarnego o dużej mocy.

Bogate wyposażenie i możliwości personalizacji

Encore zadbało także o zestaw bogatego jak na tę półkę cenową wyposażenia oraz możliwości jak najlepszego dopasowania słuchawek do Twoich potrzeb i preferencji. W zestawie tak samo jak w modelu Rockmaster Live znajduje się miękki pokrowiec podróżny, dwie pary nauszników – skóropodobne, oraz welurowe, a także odpinany, jednostronny kabel. Zmiana nauszników to najprostszy sposób na modyfikację brzmienia i regulację poziomu izolacji od otoczenia, a odpinany kabel można w każdej chwili zastąpić przewodem o innej długości tak by zapewnić jak najwyższy komfort pracy w danej sytuacji – w domu czy studio wygodniej jest korzystać z długiego kabla, zaś w podróży lepiej sprawdzają się krótsze, nieplączące się przewody.

Chcesz poczytać więcej o produkcie?

Recenzje poniżej:

Przetworniki: dynamiczne, 50 mm

Impedancja: 32 Ohm

Pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz

Gwarancja: 2 lata

Skuteczność: 107 dB

Kabel: Odpinany, jednostronny, mini jack 3,5 mm

KONTAKT

Dane adresowe
Audiomagic.pl
ul. Sienna 61
00-820 Warszawa
Dane kontaktowe
telefon: (22) 250 1234
telefon: 690 870 890

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 11.00 – 19.00
Sobota: 12.00 – 16.00

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Wiadomość
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder