Encore Rockmaster Live

Audiofilska jakość w mobilnym wydaniu

Encore Rockmaster Live to młodszy i mniejszy brat niezwykle udanych Encore Rockmaster OE. Do ich głównych zalet należą niska waga, równie niska cena i elegancki design. Po sukcesie poprzednika firma SonicUnity, grupa pasjonatów, na którą składają się weterani branży audio i branży muzycznej, postanowiła stworzyć jego przenośną wersję, która zagwarantuje najwyższą jakość brzmienia osobom słuchającym muzyki przede wszystkim w ruchu.

Lekka, składana konstrukcja

Encore Rockmaster Live ważą tylko 125 gramów, a konstrukcja ich pałąka pozwala na składanie, dzięki czemu słuchawki bardzo łatwo się przenosi. Pomimo niskiej wagi i niewielkich gabarytów w projekcie nie poczyniono kompromisów w kwestii komfortu i jakości wykonania. Pałąk wykonany jest z metalu, co znacząco wydłuża jego żywotność oraz obity miękkim materiałem, który czyni go wygodnym pomimo niewielkich rozmiarów. Użycie metalu pozwala też na precyzyjną regulację siły nacisku słuchawek na uszy, co w przypadku konstrukcji nausznych jest szczególnie ważne dla wygody.

Doskonałe w podróży

Rockmastery Live powstały z myślą o dostarczaniu Ci wysokiej jakości brzmienia niezależnie od tego gdzie się znajdujesz. Świetnie sprawdzają się podczas spacerów, bliższych i dalszych podróży, ale dzięki swojej wygodzie i jakości przydadzą się także w domu czy w pracy. Dzięki niskiej impedancji słuchawki zagrają dobrze zarówno z telefonu, czy przenośnego odtwarzacza, jak i ze wzmacniacza stacjonarnego o dużej mocy.

Bogate wyposażenie i możliwości personalizacji

Tak samo jak w przypadku większego poprzednika Encore zadbało o zestaw bogatego jak na tę półkę cenową wyposażenia oraz możliwości jak najlepszego dopasowania słuchawek do Twoich potrzeb i preferencji. W zestawie znajduje się miękki pokrowiec podróżny, dwie pary nauszników – skóropodobne, oraz welurowe, a także odpinany, jednostronny kabel. Zmiana nauszników to najprostszy sposób na modyfikację brzmienia i regulację poziomu izolacji od otoczenia, a odpinany kabel można w każdej chwili zastąpić przewodem o innej długości tak by zapewnić jak najwyższy komfort pracy w danej sytuacji – w domu czy studio wygodniej jest korzystać z długiego kabla, zaś w podróży lepiej sprawdzają się krótsze, nieplączące się przewody.

Chcesz poczytać więcej o produkcie?

Recenzje poniżej:

Przetworniki: dynamiczne, 38 mm

Impedancja: 32 Ohm

Pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz

Skuteczność: 107 dB

Moc: 100 mW

Kabel: Odpinany, jednostronny, mini jack 3,5 mm

Gwarancja: 2 lata

KONTAKT

Dane adresowe
Audiomagic.pl
ul. Sienna 61
00-820 Warszawa
Dane kontaktowe
telefon: (22) 250 1234
telefon: 690 870 890

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 11.00 – 19.00
Sobota: 12.00 – 16.00

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Wiadomość
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder